ZAMÓW USŁUGI CATERINGOWE W NOWYM SĄCZU

Organizujesz imprezę i szukasz firmy oferującej wysokiej jakości usługi cateringowe w Nowym Sączu? Planujesz wynajem lokalu na imprezę, a może chcesz zamówić catering do domu lub biura? Świetnie trafiłeś, w naszej restauracji pracują doświadczone osoby, które przygotują dla Ciebie catering, który w 100% spełni Twoje oczekiwania.
Jeśli zechcesz zerknąć do menu naszej restauracji, to przekonasz się, że oferujemy nie tylko pizzę, ale też przystawki, zapiekanki, makarony czy sałatki i napoje. W efekcie okazuje się, że jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie catering w Nowym Sączu z bardzo rozbudowanym zestawem dań, które zawsze są smaczne i świeże. A to dlatego, że nasi doświadczeni kucharze, korzystając ze sprawdzonych przepisów i świeżych składników przygotowują dania, które pokochały już tysiące mieszkańców Nowego Sącza.
Jeśli więc zależy Ci na profesjonalizmie i smacznym jedzeniu, to zdecydowanie powinieneś zamówić catering właśnie u nas. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci nie tylko w wyborze dań i napojów, ale też korzystając z naszego doświadczenia pomożemy Ci w ustaleniu ilości dań, które powinieneś zamówić na planowaną imprezę. Pamiętaj, że każdego Klienta traktujemy indywidualnie dostosowując do jego potrzeb naszą ofertę.

Zamów catering w Nowym Sączu

Telefon: 515 806 177, 18 441 56 59