ZAMÓW USŁUGI CATERINGOWE W NOWYM SĄCZU

Organizujesz imprezę i szukasz firmy oferującej wysokiej jakości usługi cateringowe w Nowym Sączu? Planujesz wynajem lokalu na imprezę, a może chcesz zamówić catering do domu lub biura? Świetnie trafiłeś, w naszej restauracji pracują doświadczone osoby, które przygotują dla Ciebie catering, który w 100% spełni Twoje oczekiwania.

Dobra oferta cateringowa

Jeśli zechcesz zerknąć do menu naszej restauracji, to przekonasz się, że oferujemy nie tylko pizzę, ale też przystawki, zapiekanki, makarony czy sałatki i napoje. W efekcie okazuje się, że jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie catering w Nowym Sączu z bardzo rozbudowanym zestawem dań, które zawsze są smaczne i świeże. A to dlatego, że nasi doświadczeni kucharze, korzystając ze sprawdzonych przepisów i świeżych składników przygotowują dania, które pokochały już tysiące mieszkańców Nowego Sącza.
Jeśli więc zależy Ci na profesjonalizmie i smacznym jedzeniu, to zdecydowanie powinieneś zamówić catering właśnie u nas. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci nie tylko w wyborze dań i napojów, ale też korzystając z naszego doświadczenia pomożemy Ci w ustaleniu ilości dań, które powinieneś zamówić na planowaną imprezę. Pamiętaj, że każdego Klienta traktujemy indywidualnie dostosowując do jego potrzeb naszą ofertę.

Catering dla firm

Z powodzeniem przyjmujemy zlecenia od firm zainteresowanych skorzystaniem z usług restauracji oferujących catering. Posiadamy wszystko co niezbędne, aby obsłużyć zarówno duże firmowe eventy, jak i spotkania biznesowe, szkolenia czy konferencje. Zawsze zapewniamy profesjonalne podejście do wykonywanych działań, doskonały smak serwowanych potraw, a także kulturalną i fachową obsługę. Jeśli szukasz firmy cateringowej, która obsłuży imprezę organizowaną przez Twoją firmę, to niezwłocznie powinieneś się z nami skontaktować. Chętnie przygotujemy dla Ciebie ofertę, która w pełni spełni Twoje oczekiwania.

Catering na uroczystości rodzinne

A możesz szukasz firmy cateringowej, która pomogłaby Ci w organizacji najbliższej uroczystości rodzinnej? Chcesz zorganizować imieniny, urodziny lub jakiś inny ważny jubileusz? Marzysz o tym, aby móc skupić się na rozmowach i zabawie z Gośćmi, nie zaś na przygotowywaniu i podawaniu kolejnych posiłków? Wolałbyś, aby wszystko było przygotowane na tip top i gotowe do podania? Świetnie się składa! Skontaktuj się z nami, a my zapoznaniu się z Twoimi planami zaproponujemy usługę cateringową w cenie, która bardzo Ci się spodoba. Zapraszamy!

Catering na Chrzciny, Komunie i Wesela

Doskonale wiemy, że dni, w których organizowane są takie uroczystości jak: Chrzciny, Komunia czy Wesele są wyjątkowe. W trakcie ich trwania należy skupić się na świętowaniu i celebrowaniu tych wyjątkowych chwil. Dlatego naszą ofertę cateringową przedstawić chcemy właśnie osobom organizującym tego typu uroczystości. Dzięki skorzystaniu z naszej propozycji będziecie mogli przestać stresować się kwestiami związanymi z jedzeniem i napojami. Skupicie się natomiast na Waszym Święcie i Waszych Gościach. To układ idealny!

Zamów catering w Nowym Sączu

Telefon: 515 806 177, 18 441 56 59