Restauracja włoska Nowy Sącz

Szukasz dobrej restauracji w Nowym Sączu? Lubisz kuchnię włoską w najlepszych wydaniu? Świetnie trafiłeś. Już dziś zapoznaj się z menu naszej włoskiej restauracji, złóż zamówienie lub odwiedź nasz lokal i przekonaj się, że to właśnie u nas przygotowywane są dania, w których zwyczajnie się zakochasz!
restauracja wloska nowy sacz
Nasza restauracja znajduje się w Nowym Sączu przy ulicy Lwowskiej 80. Chętnie odwiedzają nas nie tylko mieszkańcy Nowego Sącza, ale też wielu innych okolicznych miejscowości. Ich pozytywne opinie o naszym lokalu bezsprzecznie przekonać powinny Cię do tego, aby skosztować naszych dań. Wtedy najlepiej przekonasz się o tym, że nasza restauracja przygotowała dla Ciebie ofertę, która jest zwyczajnie bardzo dobra, a właściwie to smakowita.

Menu w naszej restauracji

Chcąc trafić w gust wszystkich Klientów zadbaliśmy o to, aby nasze menu było jak najbardziej rozbudowane. Najbardziej popularnym daniem w naszej restauracji jest pizza, którą dla naszych Klientach przygotowujemy w wielu różnych konfiguracjach, dzięki czemu mamy pewność, że każdy znajdzie u nas taką pizzę, która dopasowana będzie do jego preferencji. Nasza restauracja słynie również ze znakomitych przystawek, wśród których wymienić można chociażby caprese, tortillę czy zupę krem z pomidorów. Niezwykłą popularnością cieszą się również nasze zapiekanki, które przy niskiej cenie są gwarancją dobrego smaku i tego, że Klient je zamawiający zwyczajnie się naje. Nie możemy zapomnieć także o makaronach, które nasi kucharze przygotowują według doskonałych przepisów. Zapewniamy, że nasze spaghetti, szpinakowe penne czy tagliattelle funghi przypadną Ci do gustu! Dla miłośników sałatek przygotowaliśmy różnego rodzaju sałatki z oliwkami, tuńczykiem czy też wersję wegetariańską.

Z dostawą i na miejscu

Decydując się na skorzystanie z oferty naszej restauracji w Nowym Sączu możesz zdecydować czy chcesz zjeść na miejscu, czy też zamówić nasze jedzenie z dostawą. Jeśli wybierzesz tę drugą opcję, to pamiętaj, że wszystkie pozycje z naszego menu zamawiać możesz za pośrednictwem naszej strony internetowej, jak i telefonicznie - kontaktując się z naszymi pracownikami.
Zachęcamy do sprawdzenia naszej restauracji, obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania!